Hlavní navigace

Potvrzení o ztrátě na výdělku

• (neregistrovaný) 90.177.113.---

18. 5. 2009 9:24

Prosím o vaše názory na informaci, kterou mi poskytla pracovnice České pojišťovny. Na můj dotaz, jak postupovat při vyplňování formuláře "potvrzení o ztrátě na výdělku" mi sdělila, že se nemusí posílat k doplnění na OSSZ, že stačí, když zaměstnanec vyplní částku vyplacenou OSSZ sám. Mám obavy, že kdyby tam uvedl nepravdivou částku, budu následky nést já. Mám si nechat donést výpisy z účtu nebo jak to zkontrolovat?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 5. 2009 10:03

ha (neregistrovaný) 84.244.82.---

Re: Potvrzení o ztrátě na výdělku
      Já to posílám k potvrzení na sociálku a naposledy se mi to vrátilo celkem brzy. Na formuláři je kolonka na razítko z OSSZ, tak mi ani nenapadlo, že bych to měla řešit jinak.

• 18. 5. 2009 10:32

Dáša3 (neregistrovaný) 90.177.113.---

Na formuláři České pojišťovny kolonka pro potvrzení OSSZ není, takže by to tak šlo. Můžu se Vás zeptat, jak dlouho po nástupu zaměstnance po úrazu do zaměstnání jste to na OSSZ posílala? Jde mi o to, že já nevím, kdy mu pošlou poslední dávku, mají tady docela skluz s výplatou dávek.

• 18. 5. 2009 11:24

ha (neregistrovaný) 84.244.82.---

Koopertiva má dva formuláře, jeden bez kolonky a jeden s kolonkou pro vyplnění od sociálky.
      Na sociálce mi doplní nemocneskou až když mají zpracované všechny dávky. Tak myslm, že až když to nacpou do PC.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).