Hlavní navigace

Potvrzení o výši prac. příjmu - půjčka

  • (neregistrovaný)

    19. 5. 2009 9:48

    Dobrý den! Měla bych dotaz ohledně "potvrzení a výši prac. příjmu" k přidělení půjčky zaměstnanci. Je tady kolonka "Průměrný čistý měsíční příjem, vč. případných dávek v nemoci, za poslední 3 měsíce". Jelikož byl zaměstnanec asi 2 měsíce nemocný, tak nevím jestli musím zjistit a přičíst k tomu částky, které měl vyplacené od OSSZ nebo jen to, co dostal od nás. Poraďte mi někdo prosím! Předem děkuji za odpovědi!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 5. 2009 9:59

      klar_jana (neregistrovaný)

      Re: Potvrzení o výši prac. příjmu - půjč
      Pochopila bych to tak, že v tom prům. měs. příjmu mají být i dávky co dostal od ossz za nemoc.

    • 19. 5. 2009 10:10

      all (neregistrovaný)

      Re: Potvrzení o výši prac. příjmu - půjč
      No ale to nezjišťujte vy, pošlete ho ať si nechá na OSSZ potvrdit.

    • 19. 5. 2009 10:35

      sarry (neregistrovaný)

      Re: Potvrzení o výši prac. příjmu - půjč
      Potvrdila bych pouze mzdu u mě a nemocenské dávky může doložit složenkami.

    • 19. 5. 2009 14:35

      Andy (neregistrovaný)

      Re: Potvrzení o výši prac. příjmu - půjč
      Tak jsem jim tam volala a paní mi řekla, že buď si tam přijde zaměstnanec a nebo mi dá plnou moc a vyšle tam mě. Domluvili jsme se na jednodušší metodě a zaměstnanec si tam dojde. Vyplní mu kolik pobíral a já tam dopíšu zbytek, co jsme mu vyplatili my. Můžu vám říct, že co jsou dávky přes OSSZ je všechno komplikovanější. Taky jsem jim musela posílat papír k vyplnění "ztráta na výdělku" při pracovním úrazu a přišlo mi to až za 14 dnů a mezitím volali z Kooperativy, kdy už jim to pošleme. Sami na sociálce pomalu nevědí co a kde vyplňovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).