Hlavní navigace

Výplatní páska - vzor, formulář??

• (neregistrovaný) 89.102.63.---

20. 5. 2009 16:09

Nemáte prosím někdo možnost přeposlat mi formulář na výplatní pásku? Nic podobného nemohu na netu najít :-( Prosím o zaslání na mejlíka DBobina@seznam.cz. Moc děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 5. 2009 19:32

xy5

Re: Výplatní páska - vzor, formulář??
      tak ta vyjíždní z každého programu, každá firma používá jiné složky mezd, takže pochybuji, že Vám někdo pomůže
      Vy zpracováváte mzdy ručně, to se nebojíte, že budete dělat chyby ve výpočtu??? Jde o to, že (dobrý) program hlídá MVZ ZP a vše ostatní, což při ručním zpracování vždy nemusíte ohlídat

• 20. 5. 2009 21:09

Bobina (neregistrovaný) 89.102.63.---

Pracuji na živnost a pod sebou mám jednu zaměstnankyni a umím si vypočítat mzdu ručně nebo pomocí tabulek na netu a přijde mi zbytečné "zatím" kupovat program, proto jsem myslela,jestli někdo nemá možnost přeposlat výpl.pásku,abych si jí zkopírovala,ale vše ano,ale tohle asi opravdu bude problém.

• 20. 5. 2009 21:39

Ira (neregistrovaný) 86.63.215.---

Zkuste program Ježek - sídlo v Č.Lípě - je jednoduchý a není drahý a pro Vaši potřebu bude plně vyhovovat.

• 26. 2. 2014 18:48

hankamala (neregistrovaný) 101.108.89.---

Ahoj, tak jsem nad tím strávila celé odpoledne a protože to nikde není vyřešené, tak se snažím poradit těm, kteří to taky nemůžou najít. TADY je řešení http://www.pujckanaop.cz/diskuse-vyplatni-paska---vzor-ke-stazeni-zdarma-excel-formular/ . Jediné použitelné řešení na internetu. Hanka M.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).