Hlavní navigace

Razítko a podpis na faktuře

  • (neregistrovaný) 77.48.1.---

    2. 6. 2009 7:48

    Prosím poradíte mi? Je razítko a podpis na faktuře povinné? Nevím, kde bych to našla. Zákon o účetnictví č. 563/1991 Sb §11 mluví o účetním dokladu, tak nevím. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 6. 2009 7:53

      L. (neregistrovaný) 90.176.233.---

      Re: Razítko a podpis na faktuře
      Domnívám se zákon o DPH - jako daňový doklad, ale razítko určitě ne

    • 2. 6. 2009 9:09

      Lucik N. (neregistrovaný) 94.229.95.---

      Re: Razítko a podpis na faktuře
      Podívejte se do zákona o DPH - §28 odst.2. Zde máte uvedeno, co musí daňový doklad obsahovat.

    • 3. 6. 2009 16:00

      trubka (neregistrovaný) 88.100.26.---

      Re: Razítko a podpis na faktuře
      Zkuste zde pátrat v historii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).