Hlavní navigace

Neplatné rozvázání PP ve zkušební době

• (neregistrovaný) 77.78.81.---

2. 6. 2009 12:58

Dobrý den, prosím moc o radu. Zkušební doba mi končila ke dni 31.5.2009 pracuji na směny. 30.5 po denní směně mi zaměstnavatel telefonicky oznámil, že mi končí prac. poměr ve zkušební době. Nedostala jsem žádný papír. Tím pádem jsem v neděli nastoupila řádně na noční směnu, kde mi však zaměstnavatel nepřidělil práci - na což mám svědka. Dnes jsem mu poslala doporučeně dopis, že nesouhlasím po telefonické domluvě se skončemí pracovního poměru ve zkušební době, že je to neplatné. Že jsem řádně nastoupila 31.5. na noční směnu, ale bohužel mi práci nepřidělil. Zítra jedu na Úřad práce se domluvit, co mám dělat dál....zkušební doba mi uplynula, v ruce mám dopis, ve kterém mu oznamuji, že prac. poměr trvá a že mi musí přidělovat práci. Není mi to moc příjemné, ale rozjela jsem mu celou pobočku, zaškolika 6 lidí a vyhodit mě ve zkušební době, když jsem se nedopustila žádného přestupku je sprosté. Myslíte, že mám šanci se s ním rozumně domluvit, že odejdu ve smíru, samozřejmě s nějakým odstupným - nebo to bude řešit s ním úřad práce... opravdu nevím co dělat...
    Děkuji moc za rady.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).