Hlavní navigace

Vypoved??

  • (neregistrovaný) 193.165.79.---

    3. 6. 2009 8:52

    dobry den, chtela bych dat vypoved a bohuzel s tim zadne zkusenosti nemam..kdybych ji dala s 2mes. vypovedni dobou tak zacina bezet az od 1. cervence ta vypovedni doba? jinak bych musela dohodou ze bude ta dvoumesicni doba zacinat ode dne doruceni?dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 6. 2009 8:59

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: vypoved??
      Výpovědní doba začíná prvním dnem kalendářního měsíce následujícího po doručení výpovědi a končí uplynutím posledního dne příslušného kalendářního měsíce, s výjimkami vyplývajícími z § 53 odst. 2, § 54 písm. b) a § 63.

      Pokud chcete skončit jiným dnem, musíte se se zaměstnavatelem dohodnout.

    • 3. 6. 2009 9:02

      ala (neregistrovaný) 193.165.79.---

      Re: vypoved??
      dekuji.bohuzel jsem si to myslela..nechtela jsem zadne milosti od toho zamestnavatele, ale stejne mi nic jinyho nezbyde.

    • 3. 6. 2009 10:15

      all (neregistrovaný) 77.93.205.---

      Re: vypoved??
      Nejde o milosti, on má ze zákona právo na dohodu nepřistoupit, tudíž budete muset dát výpověď s 2 měs. výp. dobou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).