Hlavní navigace

Zaměstnanec 1 dne PP

• (neregistrovaný) 213.29.62.---

4. 6. 2009 10:36

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Nastoupil k nám zaměstnanec, ale nedonesl mi ještě před začátkem zaměstnání zápočťák s tím, že ho přinese v den nástupu. Odpracoval směnu a stavil se s tím, že chce končit, po jednom dni a že mám jeho pracovní poměr stornovat, jako by tu nikdy nepracoval. Vystavila jsem mu zápočtový list na ted jeden den (1.6.2009). Dnes jsme se dozvěděli, že zaměstnanec dal v minulém zaměstnání výpověď, ale nepodepsali mu ji, neměl tam ukončený pracovní poměr, proto mi nedonesl zápočťák. Šel to k nám zřejmě jen zkusit na den, nelíbilo se mu tu a prý nastoupil zpět k minulému zaměstnavateli, kde mu vlastně pracovní poměr trvá bez přerušení. Co s tím teď mám ale dělat? Mám tu pracovní poměr opravdu stornovat, když měl vlastně současně zaměstnavatele jiného. Nebo může být u nás normálně ten jeden den vedený, s přihláškou, odhláškou, výplatou za ten de - tu totiž taky nechtěl, jako že tu vůbec nepracoval.
    Děkuji Hanka

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 6. 2009 10:43

Zdenda (neregistrovaný) 90.182.46.---

Re: zaměstnanec 1 dne PP
      Pokud jste ještě nikam neposlala přihlášky, tak bych to opravdu brala jako že u vás nikdy nebyl.

• 4. 6. 2009 10:51

Zdenda (neregistrovaný) 85.207.159.---

Dobrý den,
      pokud mu nic nevyplácíte.... Mě se to taky jednou stalo a už byl přihlášen na sociálku, tak jsem se s paní dohodla, že z toho zpětně uděláme DPP, aby dostal těch pár hodin proplaceno, my to měli v nákladech, a on to nikde nemusel uvádět....

• 4. 6. 2009 10:52

ZdendaB (neregistrovaný) 85.207.159.---

Druhá Zdenda - nejsem ta první odpověď - koukám zmatek :-)
      Takže ZdendaB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).