Hlavní navigace

Zápočtový list

• (neregistrovaný) 213.192.8.---

6. 6. 2009 16:42

Dobrý den, po 19 letech byl ukončen pracovní poměr pro nadbytečnost. Zaměstnavatel (státní organizace) mě vystavil zápočtový list jen za dobu, kdy jsem byla u něj zaměstnaná. Ale při nástupu v roce 1991 jsem odevzdala zápočtový list, kde byla uvedena i předchozí zaměstnání. Oni tvrdí, že nic nemají. Co mám dělat?
    Děkuji. Novotná

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 6. 2009 16:46

J (neregistrovaný) 213.192.2.---

Re: Zápočtový list
      Nyní se již na potvrzení o zaměstnání (dříve zápočtový list) uvádí doba zaměstnání jenom u posledního (končícího) zaměstnavatele.

• 7. 6. 2009 16:27

Karin (neregistrovaný) 90.179.31.---

*** Pokud ovšem zápočtový list chcete pro sebe, jistě bude založen na Okresní správě sociálního zabezpečení dle místa sídla provozovatele. Pokud byly odevzdány, budou tam všechny, co jste kdy měla. Úřad práce chce evidenční listy důchodového pojištění.

• 7. 6. 2009 23:10

Jiřka1 (neregistrovaný) 88.101.130.---

Na sociálku dávaly kopie zápočťáků pouze malé organizace (při přihlašování nově nastupujících zaměstnanců). Velké organizace je neodevzdávaly na sociálku nikdy. A ÚP chce ELDP? To je nějaká novinka?

• 6. 6. 2009 16:46

yx (neregistrovaný) 94.112.72.---

No a na co byste potřebovala předchozí zápočtový list ? To sstejně s důchodem nemá nic společného a dalšímu zaměstnavateli nebo na ÚP budete dávat jen tento zápočtový list, na který samozřejmě vyznačí jen dobu , kdy jste byla u nich zaměstnána. Pro důchod zaměstnavatelé odesílají na ČSSZ evidenční listy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).