Hlavní navigace

Zaměstnání v zahraničí -superhrubá mzda?

  • (neregistrovaný) 78.80.24.---

    12. 6. 2009 7:57

    Dobrý den, fyzická osoba je zaměsnaná v zahraničí (Irsku). Od zaměsnavatele je potvrzení o příjmech (P60), včetně potvrzení o sražené dani a plateb do systému soc. a zdrav. pojištění za zaměstnance i celková částka za zaměstnance a zaměstnavatele.
    Jak prosím postupovat při zdanění v ČR??
    Celkové příjmy zvýším o pojistné hrazené zaměsnavatelem (odečtu platbu za zance od celkové platby poj. dle potvrzení) a vypočtu 15% daň. Na základě přílohy č. 3 snížím vypočtenou daň o daň zaplacenou v Irsku.
    Vychází mi poměrně vysoká daň k úhradě. Nevím, jestli je to správně :-(

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 6. 2009 7:13

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 94.113.112.---

      Re: Zaměstnání v zahraničí -superhrubá m
      Ve sněmovně je novela § 6/13, která se má použít i pro rok 2008.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).