Hlavní navigace

PP na dobu určitou

  • (neregistrovaný) 90.182.117.---

    17. 6. 2009 12:59

    Měli jsme zaměstnance, který měl prac. poměr do 31.5.09, smlouvu jsme mu neprodloužili, ale nadále pracuje. Stává se tímto pracovním poměrem na dobu neurčitou? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 6. 2009 13:04

      Renáta (neregistrovaný) 62.40.70.---

      Re: PP na dobu určitou
      Pokračuje-li zaměstnanec po uplynutí sjednané doby s vědomím zaměstnavatele dále v konání prací, platí, že se jedná o pracovní poměr na dobu neurčitou - §65 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).