Hlavní navigace

Vyživovaná osoba

  • (neregistrovaný) 195.39.54.---

    22. 6. 2009 9:03

    Prosím zkušenější, je vyživovanou osobou každá manželka, i když pracuje? (vyplňuji potvrzení o příjmu pro banku).

    Na druhou stranu, pokud bude mít vdaná žena exekuci, je vyživovanou osobou její manžel?

    Děkuji za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 6. 2009 14:18

      ... (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Vyživovaná osoba
      Na první otázku k pracující manželce by selským rozumem měla být odpověď NE, ale to ať potvrdí pracovník banky.
      K druhé otázce zní odpověď ANO (NV 595/2006 Sb. §1 odst.2).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).