Hlavní navigace

DaP

  • (neregistrovaný) 88.83.225.---

    15. 7. 2009 10:05

    Dobrý den,
    pobírám výsluhový příspěvek a protože mi do plného důchodu zbývají ještě 3 roky, jsem zaměstnán u jedné bezpečnostní agentury. Chtěl bych pronajímat garáž za cca 5OO,- Kč měsíčně. Budu muset podávat DaP ? Děkuji za odpověď.

    Milan Horničár

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 7. 2009 11:13

      jana h (neregistrovaný) 85.132.151.---

      Re: DaP
      § 38g odst 2 zákona o daních z příjmů

      pokud máte jen příjmy ze zaměstnání- §6 - a nemáte jiné příjmy dle § 7 až 10 vyšší než 6000 tak nemusíte. Pokud to tedy bude do 500 měs tak nemusíte. Předpokládám ale, že v práci máte podepsané prohlášení a tam Vám dělají vyúčtování daně

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).