Hlavní navigace

Zemní práce a vyplácení diet?poradíte?

  • (neregistrovaný) 88.102.65.---

    11. 8. 2009 14:26

    Firma provádí zemní práce.zaměstnanci mají ve smlouvě uvedeno místo výkonu práce-sídlo firmy. nevyplácí se žádné stravné a ted bychom chtěli začít vyplácet diety. jakým způsobem neví někdo náhodou?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 8. 2009 14:32

      jk. (neregistrovaný) 217.117.215.---

      Re: Zemní práce a vyplácení diet?poradít
      Tím stravným jistě myslíte stravenky, protože stravné je to, co nazýváte diety. Ty se vyplácejí podle §163 zák.práce - pro rok 2009 najdete sazby uvedené na tomto serveru na http://business.center.cz/business/finance/cestnahr/.

    • 11. 8. 2009 14:42

      honza3 (neregistrovaný) 88.102.65.---

      Re: Zemní práce a vyplácení diet?poradít
      Nemyslím stravenky , ale stravné. děkuji, sazby znám. ale nevím jakým způsobem vyplácet.zaměstnanci si budou vyplnovat klasické cestáky jednou za měsíc a na základě toho budu vyplácet?
      např. když uvede dnes, že vyjel na danou zakázku v 8.00 a vrátil se zpět v 18.00 tak vyplatím kolik? je to stravné za 10hod ? 60,-Kč. krátí se čas o přestávky či nikoli. děkuji

    • 11. 8. 2009 15:23

      jaha (neregistrovaný) 62.209.212.---

      Re: Zemní práce a vyplácení diet?poradít
      Ano, je to stravné za 10 hodin a nekrátí se o přestávky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).