Hlavní navigace

Dodatečné přiznání DPH

  • (neregistrovaný) 90.176.227.---

    11. 8. 2009 20:43

    Je pravda, že musím podat dod. daňové přiznání k DPH do 30ti dnů po zjištění skutečnosti, že mám přiznání podat? Za loňský rok jsem je podávala najednou s DPH za červen 2009-jsme měsíční plátci-bylo jich asi 9 - kolega přede mnou to dělal také tak a z FÚ mi to paní vytkla, že je DDP podáno pozdě. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 8. 2009 7:38

      Ija (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: dodatečné přiznání DPH
      § 41 zákona o správě daní:
      DP musíte podat do konce měsíce následujícícho po zjištění - datum zjištění se na DoDAP uvádí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).