Hlavní navigace

DPH u osobního auta

  • (neregistrovaný) 217.195.163.---

    12. 8. 2009 10:19

    Koukala jsem zde na businessu do zákona o DPH, je v něm již zanesena změna o možnosti uplatnit DPH u nákupu osobáku?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 8. 2009 12:52

      Máša (neregistrovaný) 80.251.252.---

      Re: DPH u osobního auta
      není, je vypuštěn druhý odstavec z §75, zkuste zde:
      http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/.cmd/ad/.c/313/.ce/10821/.p/8411?PC_8411_p=75&PC_8411_l=235/2004&PC_8411_ps=10#10821

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).