Hlavní navigace

Okamžité zrušení PP §56 odst.b

  • (neregistrovaný) 93.90.164.---

    13. 8. 2009 10:00

    Dobrý den,
    prosím o radu. Potřebuji skončit pracovní poměr se zaměstnavatelem okamžitým zrušením. Následně se půjdu zaregistrovat na ÚP. Znamená-li, že PP skončí okamžikem podpisu převzetí dokumentu o skončení, od kterého dne pak mám nárok přihlásit se na ÚP? Např. skončím-li dnes v 10:00 hod. Budu registrovaná na ÚP až od zítřka 14.8.? Jak se mi dopočítá tento poslední den, tj. 13.8.? Nebo je lepší skončit až např. v 15:00, kdy mi běžně končí pracovní doba?
    Děkuji předem velice za odpovědi. Nemám v tomto směru žádné zkušenosti, proto chci mít vše správně.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 8. 2009 10:12

      pája

      Re: Okamžité zrušení PP §56 odst.b
      Vzhledem k tomu, že účinek nastane okamžikem doručení, doporučuji předat na konci směny, tím skončíte, zítra na ÚP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).