Hlavní navigace

Priznani k dani z prijmu v Čechach

• (neregistrovaný) 188.20.234.---

13. 8. 2009 10:43

Dobry den, prosim, poradi mi nekdo?
    Od podzimu roku 2008 ziji trvale v zahranici, pracuji v zahranici a samozrejme platim vsechny dane a poplatky v zahranici.
    Ale zaroven mam od podzimu roku 2008 zivnostensky list a delam jedno male ucetnictvi pro znameho a mimo to priznavam i mensi prijem z pronajmu bytu.
    Za rok 2008 jsem odevzdala priznani k adni z prijmu v Cechach, protoze jsem vetsi cast roku pracovala v Cechach. V tomto priznani jsme mela prijem ze zavisle cinnosti v Cechach, prijem z zivnosti a pronajmu bytu a prijem ze zamestnani v zahranici.
    Za rok 2009 uz nebudu mit zadny prijem ze zavisle cinnosti v Cechach, jen to ostatni a protoze se zdrzuji stale v zahranici, podam priznani ke vsem svym prijmum v zahranici.
    Ceskemu financnimu uradu pak jen nejak oznamim, ze priznani a dane jsou odvedeny v zahranici?
    Zaroven platim jako OSVC minimalni castku za socialni a zdravotni. Jak vyresim toto v Cechach, kdyz priznani odevzdam v zahranici? Ma nekdo nejakou zkusenost? Dekuji ..

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 8. 2009 11:10

Ila (neregistrovaný) 80.188.167.---

Re: Priznani k dani z prijmu v Čechach
      Dobrý den, prostudujte si smlouvu o zamezení dvojího zdanění se zemí, ve které žijete (neuvedla jste).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).