Hlavní navigace

Auto na úvěr

  • (neregistrovaný) 89.31.162.---

    13. 8. 2009 11:21

    Lze uplatnit DPH u auta pořízeného na úvěr?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 8. 2009 14:40

      ucetni007

      Re: Auto na úvěr
      Bez pochyby lze, způsob financování (úhrady) není pro účely DPH podstatný. V DPH jde o dodání a pořízení zboží v tuzemsku, nárok na odpočet máte při dodržení obecných podmínek v § 72 a 73 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).