Hlavní navigace

DPH

  • (neregistrovaný) 90.179.203.---

    13. 8. 2009 19:45

    Potřebovala bych poradit ve věci nároku na odpočet DPH.
    Plátcem sdaně se naše firma stala od 1.7.09, ale máme skladové zásoby nakoupení v roce 09, i 08, mohu odečet DPH z tohoto zboží uplatňovat při podání přiznání za III. čtvrtletí roku 09? A v kterém § zákona o DPH to najdu?:-)
    Díky!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 8. 2009 7:58

      l (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: DPH
      Může si uplatnit DPH rok zpětně před registrací. Řeší to zákon o DPH v § 74.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).