Hlavní navigace

Nárok na odečet DPH u nového plátce

  • (neregistrovaný) 90.179.203.---

    13. 8. 2009 19:49

    Potřebovala bych poradit ve věci nároku na odpočet DPH.
    Plátcem sdaně se naše firma stala od 1.7.09, ale máme skladové zásoby nakoupení v roce 09, i 08, mohu odečet DPH z tohoto zboží uplatňovat při podání přiznání za III. čtvrtletí roku 09? A v kterém § zákona o DPH to najdu?:-)
    Díky!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 8. 2009 13:20

      JS (neregistrovaný) 89.103.67.---

      Re: nárok na odečet DPH u nového plátce
      Máte nárok na odpočet u zásob, které byly pořízeny od plátců v období 12 měsíců před 1.7.2009.
      § 74 zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).