Hlavní navigace

Začátek podnikání

  • (neregistrovaný) 85.207.85.---

    17. 8. 2009 10:27

    Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je možné založit si živnnostenský list ale třeba začít podnikat až za půl roku??? Na finančíní úřad, soc. poj a zdrav. poj bych se přihlásila až bych začla podnikat. Je to možné???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 8. 2009 10:35

      pája

      Re: začátek podnikání
      ANO, lze, snad jen pouze detail, ŽL se nezakládá, dnes se podle platné úpravy ohlašuje živnost nebo žádá o koncesi a ŽÚ vydává už ne ŽL,ale výpis ze ŽR, kde máte pak uvedeno, v čem všem budete podnikat.

    • 17. 8. 2009 11:36

      Ija (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Přihlásit se musíte do 30 dnů
      Přihlásit se musíte do 30 dnů - §33 zákona o správě daní a poplatků

    • 17. 8. 2009 11:39

      pája

      Re: Přihlásit se musíte do 30 dnů
      dík za opravu, to jsem nevěděl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).