Hlavní navigace

Spolupracující osoba po svatbě

  • (neregistrovaný) 89.103.181.---

    21. 8. 2009 8:43

    Dobrý den,
    jsem evidovaná jako spolupracující osoba u svého otce. Mohu zůstat spolupracují osobou i po svatbě? Žijeme v jednom RD...hradíme některé náklady společně. Budu mít trvalé bydliště ve stejném místě jako otec, manžel bude mít zatím trvalé bydliště jinde.
    Děkuji
    LH

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 8. 2009 9:28

      Vladimír 2

      Re: Spolupracující osoba po svatbě
      ==Mohu zůstat spolupracují osobou i po svatbě?== Určitě
      Jenom dát vědět změnu jména (pokud k němu došlo) na
      FÚ, ZP a OSSZ. Intenzitu spolupráce nezkoumají a tak plnění úkolů v manželství nikterak neovlivní možnosti dle §13 ....a ostatních osob žijících v domácnosti s poplatníkem, popřípadě za spolupráce jen ostatních osob žijících v domácnosti s poplatníkem ....

      == Žijeme v jednom RD...hradíme některé náklady společně.==
      t.j. zajisté jste myslela náklady na domácnost.

      Hezký den
      Žijeme v jednom RD...hradíme některé náklady společně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).