Hlavní navigace

Pracovní oděvy

  • (neregistrovaný) 85.160.30.---

    22. 8. 2009 15:46

    Je někde v zákoně dáno jak často musí zaměstnavatel dávat zaměstnanci pracovní stejnokroj když to vyžaduje?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 8. 2009 20:29

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: Pracovní oděvy
      Toto by mělo být ošetřeno ve vnitřní směrnici.
      Čerpání pracovních oděvů by mělo být řešeno ve vnitropodnikové směrnici. Částečně odpověď najdete v § 104 zákoníku práce a v nařízení vlády č. 495/2001 Sb..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).