Hlavní navigace

Sponzorský dar

  • (neregistrovaný) 212.71.135.---

    24. 8. 2009 14:01

    Dobrý den, prosím o radu. Je sponzorský dar (peníze) fotbal.týmu daňově uznatelným nákladem?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 8. 2009 14:13

      Maty (neregistrovaný) 80.188.58.---

      Re: sponzorský dar
      Daňově uznatelným nákladem určitě ne. Ale můžete si pak při výpočtu základu daně snížit základ daně o určité procento (v závislosti na tom zda jste PO nebo FO) pokud jde o dar dle zákona o daních z příjmů §20 ost. 8

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).