Hlavní navigace

Pořízení nemovitosti na Slovensku

  • (neregistrovaný) 213.220.200.---

    25. 8. 2009 11:44

    Dobrý den,prosím o radu.
    Česká firma s.r.o., má v plánu koupit byt do vlastnictví na Slovensku.
    Jak je to s DPH při pořízení takovéto nemovitosti a jak to bude s DPH,kdyby firma za nějakou dobu byt prodala?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 8. 2009 23:54

      v.e.n.d.y. (neregistrovaný) 90.177.113.---

      Re: Pořízení nemovitosti na Slovensku
      Zákon o DPH, §7:
      (6) Místem plnění při převodu nemovitosti je místo, kde se nemovitost nachází.
      Takže registrace k DPH na Slovensku....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).