Hlavní navigace

Zkušební doba

  • 79.98.154.---

    25. 8. 2009 18:13

    musí být vždy vpracovní smlouvě sjednaná 3měsíční zkušební doba a podle jakého nařízení?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 8. 2009 18:57

      jasná (neregistrovaný) 80.82.146.---

      Re: zkušební doba
      Zkušební doba může být maximálně na 3 měsíce, ale můžete dát i kratší. Zkušební doba má pro vás výhodu, že můžete jednoduchým způsobem ukončit pracovní poměr. A to jak zaměstnavatel, tak i zaměstnanec.

    • 26. 8. 2009 8:12

      M. (neregistrovaný) 90.179.201.---

      Re: zkušební doba
      §35, je otázka za koho se ptáte, za zaměstnavatele je to určitě dobré, 3 měsíce jsou dobrá doba na prověření schopností zaměst.,za zaměstnance možná lepší, když není, ale opravdu se dobře z obou pohledů končí PP pokud není spokojenost na 1 nebo 2 straně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).