Hlavní navigace

Kdy přiznat DPH u zahr. dobropisu

  • (neregistrovaný) 82.100.0.---

    26. 8. 2009 9:02

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak postupovat v případě, že mi byl doručen zahraniční dobropis na zboží /Polsko/ ze dne 9.7. Přiznání k DPH za 7/09 je už na FÚ. Můžu tento dobropis zaúčtovat až v 8/09? Podle §25 zákona o DPH bych mohla přiznat daň k 15.8., jestli to dobře chápu, DUZP by bylo po doplnění údajů k tomuto datu. Nebo mohu doplnit údaje třeba k 1.8., tím se z dokladu stane daňový a přiznám k 1.8. Předem děkuji za objasnění.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 8. 2009 14:33

      jasu (neregistrovaný) 82.100.0.---

      Re: kdy přiznat DPH u zahr. dobropisu
      Takže je jedno k jakému datu v období od 1.8 do 15.8.?

    • 26. 8. 2009 15:28

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: kdy přiznat DPH u zahr. dobropisu
      Ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).