Hlavní navigace

Prodej nemovitosti - DPH?

  • (neregistrovaný) 88.81.88.---

    26. 8. 2009 9:06

    Žádám o pomoc, podléhá prodej nemovitosti DPH? jsme plátci DPH a nemovitost vlastníme 11 let, nyní ji budeme prodávat. Děkuji. I.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 8. 2009 9:25

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Prodej nemovitosti - DPH?
      Převod staveb, bytů a nebytových prostor je osvobozen od
      daně po uplynutí tří let od vydání prvního kolaudačního
      souhlasu nebo od data, kdy bylo započato první užívání
      stavby, a to k tomu dni, který nastane dříve - § 56

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).