Hlavní navigace

Služební automobil

  • (neregistrovaný) 194.228.10.---

    27. 8. 2009 6:13

    Dobrý den,
    1% do platu se dává z poř. ceny vozu bez DPH?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 8. 2009 7:07

      s (neregistrovaný) 88.102.7.---

      Re: Služební automobil
      Včetně DPH § 6 odst. 6 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).