Hlavní navigace

Zápočťák - §313 odst.1 bod c

  • (neregistrovaný) 213.29.63.---

    27. 8. 2009 13:41

    Dobrý den,
    potřebovala bych od zkušených osob poradit, co zapsat do zápočtového listu jako dosaženou kvalifikaci. Nevím co je tímto myšleno, dělám zápočťák poprvé, takže si moc nevím rady. Pracovnice byla zaměstnána na PP od 27.5. - 30.8.09 jako delegát v cizině. Bude vadit, když tam tento údaj nebude uveden, i když to zákoník práce nařizuje? Asi bude... Opravdu nemám tucha, co tam napsat. Děkuji za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 8. 2009 13:49

      Petík (neregistrovaný) 90.177.113.---

      Re: zápočťák - §313 odst.1 bod c
      Nikdy jsem tam tento údaj nevyplňovala a nikomu to nevadilo a to už nějaký pátek účtuju.

    • 27. 8. 2009 14:02

      JO (neregistrovaný) 213.29.63.---

      Re: zápočťák - §313 odst.1 bod c
      Výýýborně, to mě potěšilo:-) Děkuji.

    • 27. 8. 2009 16:24

      Zdenda* (neregistrovaný) 90.182.46.---

      Re: zápočťák - §313 odst.1 bod c
      Já tam píšu, jestli má zákl. vzdělání, střední nebo vys.školu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).