Hlavní navigace

Okamžité zrušení PP-v době nemoci?

  • (neregistrovaný) 194.228.10.---

    31. 8. 2009 9:08

    Dobrý den,
    zam-tel chce dát zam-ci okamžité zrušení PP za hrubé porušení prac.kázně. Zam-ec nám ode dneška omarodil, můžeme mu okamž.zrušení dát, když marodí? Případně zaslat poštou?
    Děkuji AF

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2009 9:12

      Jiřka1 (neregistrovaný) 88.101.130.---

      Re: okamžité zrušení PP-v době nemoci?
      >Dobrý den,
      >zam-tel chce dát zam-ci okamžité zrušení PP za hrubé
      >porušení prac.kázně. Zam-ec nám ode dneška omarodil,
      >můžeme mu okamž.zrušení dát, když marodí? Případně
      >zaslat poštou?
      >Děkuji AF

      Pokud skutečně je důvod k okamžitému zrušení dle § 55 písm b (správně to naformulujte, už tam není slovo kázeň - přečtěte si ten §), tak toto může být provedeno i v době zaměstnancovy nemoci.
      >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).