Hlavní navigace

Audit u FO?

  • (neregistrovaný) 194.145.182.---

    31. 8. 2009 15:15

    Dobrý den,
    zajímá mě následující situace. OSVČ vedoucí PÚ přesáhl obrat 80.000.000 Kč a aktiva má nad 40.000.000, tak zda je u něj také povinný audit nebo se to na OSVČ nevztahuje?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2009 18:53

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: audit u FO?
      Ne. Vztahuje se pouze na a.s. a obchodní společnosti. Obchodní společnost je právnickou osobou založenou za účelem podnikání (např. s.r.o., k.s.).

    • 1. 9. 2009 0:44

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 213.220.230.---

      audit u FO může být
      Ano, vztahuje, viz § 20/1/d ZoÚ.

      Hezký den!

    • 1. 9. 2009 12:54

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: audit u FO může být
      Opravuji. Pavel má pravdu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).