Hlavní navigace

Živnostník-může zaměstnat manželku?

  • (neregistrovaný) 193.86.121.---

    31. 8. 2009 16:16

    Prosím, poraďte - může živnostník zaměstnat svou manželku na DPP? (k dani ze závislé činnosti je regisjtrován ).
    Díky za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2009 18:52

      Vaio (neregistrovaný) 83.240.74.---

      Re: Živnostník-může zaměstnat manželku?
      Ne.
      Pouze jako spolupracující osobu - §13 zákona o daních z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).