Hlavní navigace

Opravněná výpověď???

  • (neregistrovaný) 89.103.69.---

    1. 9. 2009 7:11

    Dobrý den
    V zaměstnání,kde mám smlouvu na neurčito,po preventivní prohlídce nesmím dělat noční směny a tím mi zamestnavatel sdělil,že pro mě jiné místo nemá a chce me propustit na §52/e,tak se chci zeptat má na to právo,ikdyž jsem už v této firmě noční směny dělal,byl jsem zdráv ale teď už to nejde?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).