Hlavní navigace

Prechod z DE na vydaje %

  • (neregistrovaný) 81.30.249.---

    4. 9. 2009 9:50

    Dobrý den, za rok 08 vydaje skutecne, za rok 09 bych chtel vydaje procenty, co mam udelat? a do kdy? najdu nekde nejaky postup, diky moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 9. 2009 12:49

      jojo (neregistrovaný) 89.190.46.---

      Re: prechod z DE na vydaje %
      v přiznání 09 si uplatníte výdaje procentem, pozor pokud máte zásoby,pohledávky či závazky v roce 09 -> dodanit dle §23 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).