Hlavní navigace

Prodeje na aukru - daně???

  • (neregistrovaný) 62.240.166.---

    8. 9. 2009 17:29

    Chci se Vás zeptat, zda nevíte,

    1) jestli podléhají prodeje na aukru daňové povinnosti,

    2) může aukro dát plně můj účet včetně osobních údajů k dispozici (i včetně historie prodejů) Finančnímu úřadu?

    Předem děkuji za reakce...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 9. 2009 18:30

      1234a (neregistrovaný) 90.179.27.---

      Re: Prodeje na aukru - daně???
      1) pokud prodáváte za účelem zisku, tak ano. pokud občas prodáte své staré věci, tak ne (§4 zdp)

      2) nejen že může, ale musí:-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).