Hlavní navigace

DPP, DPČ - doba ukončení

  • (neregistrovaný) 88.102.143.---

    11. 9. 2009 6:56

    Dobrý den, prosím o radu, máme se zaměstnancem uzavřenou DPP,
    vím že je omezena na 150hodin za rok. Musí být vždy ukončena k 31.12.? Uzavírá se pouze na rok, kaledářně? A jak je to u DPČ? Nevíte prosím jaký §?? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 9. 2009 9:23

      pája

      Re: DPP, DPČ - doba ukončení
      >Dobrý den, prosím o radu, máme se zaměstnancem
      >uzavřenou DPP,
      >vím že je omezena na 150hodin za rok. Musí být vždy
      >ukončena k 31.12.?

      Nemusí, ale limit 150 hodin se počítá zakalendářní rok, takže se jeví jako vhodné na další rok uzavřít novou s novým limitem, bude to pro Vás přehlednější.

      Uzavírá se pouze na rok, kaledářně? A
      >jak je to u DPČ?

      § 76 ZP. na dobu určitou či neurčitou, úvazek do 1/2 stan.týdenné PD

      Nevíte prosím jaký §?? Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).