Hlavní navigace

Zásoby = obchodní majetek?

  • (neregistrovaný) 85.160.78.---

    11. 9. 2009 14:24

    Teď jsem se s hrůzou dočetla, že při přechodu z DE na výdaje % z příjmů se měly dodanit dle § 23 i zásoby. Rozumím tomu dobře, že zásoby jsou obchodní majetek. Jedná se mi o advokáta, který samozřejmě zásoby žádné nemá, nebo je tak alespoň nenazývá, ale v roce 2009 se stal v březnu plátcem DPH, tudíž si uplatnil odpočet při změně režimu z obchodního majetku (tzn. nootebook, tiskárna, foťák apod.) nebude to doufám finančák při kontrole považovat za zásoby?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).