Hlavní navigace

Konkureční doložka u fin. poradce

• (neregistrovaný) 81.91.217.---

12. 9. 2009 17:56

Dobrý den,

spolupracuji na základě Smlouvy o obchodním zastoupení pro jednu poradenskou firmu. Prostřednictvím firmy mohu nabízet 5 fin. produktů a úrazové pojištění, všechny produkty zastřešeny jednou pojišťovnou, nejsem schopen s tímto portfóliem uspokojit na 100% potřeby klienta, proto bych ráda začla spolupracovat s jinou poradenskou firmou, která nabízí více produktů od různých pojišťoven a klade větší důraz na vzdělání. Se současnou společností spolupracuji 13 měsíců a za celou dobu mi byl formou školení vysvětlen pouze jeden produkt, k ostatním jsem se musela dostat přes člověka z jiné struktury, žádné školení na ostatní produkty nejsou. bohužel mám ale ve smlouvě konkurenční doložku, kdy nemohu pracovat v podobné oblasti po dobu 2 let pod hrozbou sankce 250 000,-. Vůbec sice nechápu, jak bych mohla danou společnost poškodit, když žádné vnitřní informace nemám, do určitého stupně se neúčastníme porad, jen školení, která jsou pořád stejná. Zkusí mi někdo poradit, jestli je nějaká cesta ven? Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 9. 2009 11:28

pája

Re: Konkureční doložka u fin. poradce
      můžete dát mejl, já Vám pošlu kontakt a Vy mi zašlete naskenovanou smlouvu, zkusím pomoci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).