Hlavní navigace

Protikrizový zákon

• (neregistrovaný) 90.179.102.---

14. 9. 2009 10:27

Nevíte někdo? který zákon ze září 2009 mění zákon 435/2004, jak je uvedeno v článku: "protikrizový zákon pomůže nezaměstnaným" ve Finančních novinách?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 9. 2009 14:42

pája

Re: protikrizový zákon
      Zákon o podpoře hospodářského růstu a sociální stability (tzv. protikrizový zákon), který schválila Poslanecká sněmovna i Senát, vetoval prezident republiky, neboť o smysluplnosti zákona a vhodnosti jeho opatření jako účinných nástrojů k potírání příčin a důsledků finanční krize lze s úspěchem pochybovat. Poslanecká sněmovna však jeho veto 9. září 2009 přehlasovala, a tak tento zákon přinese do praxe mnoho novinek - nejen možná šrotovné, jemuž byla věnována největší pozornost, ale celou řadu dalších opatření, kterým byla věnována minimální pozornost.

Máte-li na mysli toto, tak zatím ve Sb.zák. nevyšel, takže zatím musíte počkat.Vlastně my všichni, protože se to dotýká hodně lidí.

• 21. 9. 2009 16:41

AVO (neregistrovaný) 90.179.102.---

moc díky za odpověď, mě to přišlo v těch finančních novinách jako tutovka, ale stále zatím nic ?

• 21. 9. 2009 17:19

pája

Už je to na této adrese připraveno jako částka č.101, e text bude uveden v den rozeslání Sb.z.

http://www.sbirka.cz/POSL4TYD/NOVE/09-326.htm

na tomto serveru si denně hlídám nové částky a zák. + NV a vyhl., vše co vyšlo, je možno pravidelně sledovat.

• 22. 9. 2009 9:12

AVO (neregistrovaný) 90.179.102.---

díky za inf. jsem "nevinně" na podpoře, důchod cca od 5/2010, takže snad bude aspoň malá náplast ve finále.

• 23. 9. 2009 10:33

AnnaD (neregistrovaný) 212.27.211.---

Dobrý den.
      Studuju stále odkdy bude platit ta část, kde se změní zákoník práce.
      Myslím že je to část třetí a vychází mi od 1.července 2009.
      Jsou to drobné změny v placení NM za karanténu a neplacení
      prvních 24 hod. NM - ne tří dnů. To je možné , aby zákon platil takhle zpětně? Teď jsou ale vyplacené mzdy za červenec i srpen. To se bude zpětně doplácet? Nebo jsem něco přehlédla?
      Díky za dobrý tip na web. stránku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).