Hlavní navigace

DUZP

  • (neregistrovaný) 90.176.143.---

    14. 9. 2009 11:18

    Může být na fa přijaté duzp 15.9. a datum vystavení 1.9.?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 9. 2009 12:40

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DUZP
      domnívám se, že to nelze.
      § 26 plátce je povinen vystavit DD do 15 dnů ode dne
      -uskutečnění zdanitelného plnění
      -přijetí úplaty

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).