Hlavní navigace

DPH - doprava do zemí EU

  • (neregistrovaný) 194.115.167.---

    14. 9. 2009 11:28

    Dobrý den, přefakturaci dopravy plátci do jiné země EU uvedu v přiznání na řádek 21 nebo tam patří pouze RCH služby?
    Moc děkuju za radu,
    Radka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 9. 2009 12:04

      jana h (neregistrovaný) 85.132.151.---

      Re: DPH - doprava do zemí EU
      co přesně myslíte tou přefakturací ? Dle mě jaká koliv přefakturace přepravy v rámci EU pro plátce dph podléhá RCH, takže řádek správně

    • 14. 9. 2009 13:22

      radera (neregistrovaný) 194.115.167.---

      Re: DPH - doprava do zemí EU
      Děkuji za odpověď paní Jano, RCH je § 10 odst. 6 nebo se mýlím (tam doprava není uvedena)? Někde jsem našla, že doprava plátci do jiné země EU je osvobozené plnění a to mě plete. Nejsem si jistá, zda vykazovat v řádku 21 nebo 25.
      Hezký den,
      Radka

    • 14. 9. 2009 14:01

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH - doprava do zemí EU
      dobrý den,
      ř. 21 - služby místo plnění mimo tuzemsko - JČS EU
      ř. 25 - služby místo plnění mimo tuzemsko - třetí země
      každopádně do ř. 25 uvádět jen to co není v ř. 21

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).