Hlavní navigace

Starobní důchodce

  • (neregistrovaný) 194.212.169.---

    15. 9. 2009 10:28

    dobrý den,
    k 30.6.2009 jsme ukončili poměr se starovním důchodcem na dobu určitou do 30.6.2009.
    od dnešního dne bychom ho opět rádi zaměstanali. Mohu sepsat pracovní smlouvu od 15.9.2009 na dobu určitou do 31.12.2009?

    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 9. 2009 10:53

      jasná (neregistrovaný) 78.157.161.---

      Re: starobní důchodce
      Samozřejmě, můžete. Pracovní smlouva musí být uzavřena na dobu určitou, nejdéle na dobu 1 roku, což splníte.

    • 15. 9. 2009 12:16

      a (neregistrovaný) 194.212.169.---

      Re: starobní důchodce
      Prosím Vás a není tam nějaké omezení v tom, že pracovní poměr s týmtéž zaměstancem lze uzavřít až po určité době?

    • 15. 9. 2009 12:28

      Gabi (neregistrovaný) 195.47.51.---

      Re: starobní důchodce
      Neplatí pro starobní důchodce - dle ZP §39 odst.3 a),
      §37 odst.1 zákona o důchodovém pojištění

    • 15. 9. 2009 12:44

      a (neregistrovaný) 194.212.169.---

      Re: starobní důchodce
      >>>>dobrý den,
      >>>>k 30.6.2009 jsme ukončili poměr se starovním
      >>>>důchodcem
      >>>>na dobu určitou do 30.6.2009.
      >>>>od dnešního dne bychom ho opět rádi zaměstanali. Mohu
      >>>>sepsat pracovní smlouvu od 15.9.2009 na dobu určitou
      >>>>do 31.12.2009?
      >>>>
      >>>>děkuji
      >>>
      >>>Samozřejmě, můžete. Pracovní smlouva musí být
      >>>uzavřena
      >>>na dobu určitou, nejdéle na dobu 1 roku, což splníte.
      >>
      >>Prosím Vás a není tam nějaké omezení v tom, že
      >>pracovní poměr s týmtéž zaměstancem lze uzavřít až po
      >>určité
      >>době?
      díky, a se zkušební dobou také není problém může být a nemusí....?
      >
      >Neplatí pro starobní důchodce - dle ZP §39 odst.3 a),
      >
      >§37 odst.1 zákona o důchodovém pojištění

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).