Hlavní navigace

Chov psů

  • (neregistrovaný) 92.62.224.---

    15. 9. 2009 16:47

    Můžete mi někdo poradit - když mám Chovatelskou stanici a doma tři "postelový" psy a když budu chtít mít štěňata, tak si budu muset z bytu udělat provozovnu, nebo jim postavit kotce? Nebo jak to jinam mohu řešit?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 9. 2009 17:55

      Dan (neregistrovaný) 85.160.76.---

      Re: Chov psů
      Jde o to, zda máte na chov psů vystaven ŽL nebo nikoliv. Od toho se pak celá věc odvíjí. Pokud máte ŽL, daníte příjmy dle § 7, pokud ŽL nevlastníte a dá se Váš chov a příjmy považovat za občasné a jednorázové, pak lze danit dle § 10.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).