Hlavní navigace

Valná hromada

  • (neregistrovaný) 188.95.122.---

    16. 9. 2009 14:08

    prosím, když jsme měli závěrku v červnu 2009, do jakého termínu musí být svolaná valná hromada?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 9. 2009 14:56

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: valná hromada
      Do konce června 2009 (tedy pokud nemáte hospodářský rok 4/08-3/09 - pak by to bylo do konce září) - viz obchodní zákoník §128.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).