Hlavní navigace

Začátek podnikání

  • (neregistrovaný) 81.92.147.---

    17. 9. 2009 8:43

    Prosím poradí mi někdo než přihlásím-obnovím živnostenský list,zdravotní a sociální pojištění.Mohu si dopředu nakoupit zboží,zaplatit internet a vše,co budu potřebovat k podnikání-přesně před datumem zahájení činnosti?Moc děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2009 9:28

      E. (neregistrovaný) 88.103.110.---

      Re: začátek podnikání
      ano, lze, viz ZDP §5 odst. 7, pozor na výdaje překračující limit daný k odpisům!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).