Hlavní navigace

Dealeři, nabídky, telefony

• (neregistrovaný) 82.209.18.---

17. 9. 2009 10:29

Prosím Vás, máte také někdo podobný pocit, že neděláte nic jiného než reagujete na různé telefonické nabídy na školení, publikace, produkty, SW .....
    Nelze to nějak odbourat?
    Je to katastrofa - denně 5-6 telefonů ....

Jak to řešíte? Ten nejprostší způsob položit telefon se mi ekluje.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2009 10:57

L (neregistrovaný) 90.176.134.---

Re: Dealeři, nabídky, telefony
      Zeptejte se: "co za to když Vám odpovím". Na internetu také vyplňuji dobrovolně nějaké dotazníky a ankety, ale ty honorovány jsou.

Volají na mobil a hlavně i na pevnou linku. Když mám čas tak si povídám: projevím zájem a na konci řeknu že nikam na školení rozhodně nejdu. Telefon většinou položí sami dříve než já :).

• 17. 9. 2009 11:05

Veronika (neregistrovaný) 88.102.0.---

Mám naučenou větu - Nezlobte se, já od Vás nic nepotřebuji, děkuji za nabídku a přeji hezký den - a pokládám telefon. Chápu, že se každý musí nějakým způsobem živit, vůbec jim tu práci nezávidím, tak se snažím být na ně aspoň trošku slušná. Po zkušenostech se s nimi do dlouhých hovorů nepouštím, pak to nemá konce. Úplně vyhnout se tomu si nedá. Tak přeji pevné nervy.

• 17. 9. 2009 11:13

ab (neregistrovaný) 88.102.6.---

Taky mě to pěkně leze na nervy. Ale také mám jednu větu: Děkuji, ale nemám zájem, nashledanou. A pokládám telefon. Ono to jinak asi nejde, pokud nechcete být zavalená milionem nesmyslných otázek: proč? proč to nechcete? ale to je strašně výhodné,.....

• 17. 9. 2009 11:18

akras (neregistrovaný) 193.86.111.---

Také mám naučenou větu:Děkuji,ale vše už mám :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).