Hlavní navigace

Kontrola z bezpečnosti práce

 • (neregistrovaný) 81.30.228.---

  21. 9. 2009 10:39

  Prosím, ohlásila se nám kontrola z bezpečnosti práce. CO VŠECHNO MUSÍME A NEMUSÍME UKÁZAT? Co bychom vše měli mít udělané a různě. Děkuji všem.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 9. 2009 10:48

   pája

   Re: Kontrola z bezpečnosti práce
   Směrnice z této oblasti, školení zaměstnanců, ochr.pomůcky, přidělování, používání, zjišťování rizik a opatření dle ZP,označení východů, rozik.pracovišř, je toho hodně, noční práce, školení, atdatd.vezměte ZP a projeďte si přísl.pasáže.
   Hlavně se s nimi nehádejte o to, co jim nemusíte ukazovat. jsou to pracovníci obl. inspektorátu práce a stačí je nas...t a zajistí Vám následnou kontrolu všeho.

  • 21. 9. 2009 21:46

   Líba P. (neregistrovaný) 90.180.9.---

   Re: Kontrola z bezpečnosti práce
   Je toho opravdu hodně.
   Nejlepší je mít smlouvu s nějakým bezpečákem, který vám vypracuje směrnice, proškolí zaměstnance a řekne Vám, co vše je potřeba. Záleží na tom v jakém oboru podnikáte, zda máte zaměstnance, jaké máte stroje atd. My jsme Kovovýroba a chtěli např. návody ke strojům-v českém jazyce!!!, výstražné cedulky na strojích-též v češtině, pracovní postupy, revize strojů, pracovní smlouvy, docházku, smlouvu se závodním lékařem, revize hasičských přístrojů...
   Napište odkud jste, mohla bych Vám dohodit bezpečáka, je to invalidní důchodce a tímto si přivydělává a je to za velmi přijatelnou cenu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).