Hlavní navigace

Přefakturace - pojištění s DPH?

  • (neregistrovaný) 90.176.141.---

    23. 9. 2009 12:49

    Dobrý den, pokud přefakturuji havarijní pojištění - musí to být s DPH?
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2009 12:38

      Ila (neregistrovaný) 80.188.167.---

      Re: přefakturace - pojištění s DPH?
      Pojišťovací činnosti jsou osvobozeny dle §55. Předpokládám, že přefakturováváte ve stejné výši.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).