Hlavní navigace

Pronájem zařízení

  • (neregistrovaný) 90.177.74.---

    24. 9. 2009 14:11

    Dobrý den,

    mám dotaz ohledně pronájmu zařízení od osoby registrované k dani z jiného členského státu. Na kterém řádku v daňovém přiznání musím tento pronájem uvést, zda se jedná o pořízení zboží nebo přijetí služby § 15.
    Máme sjednadnou smlouvu na 3. měsíce za pronájem strojního
    zařízení, myslím si, že se jedná o přijetí služby dle § 15, řádek 5.
    Je to tak správně ?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2009 14:23

      HankaZ (neregistrovaný) 82.142.94.---

      Re: Pronájem zařízení
      Skoro každý měsíc řeším stejnou záležitost jako vy a v přiznání se mi údaj objevuje na řádku 5, tj. služba podle § 15, tak jak píšete.

      >Dobrý den,
      >
      >mám dotaz ohledně pronájmu zařízení od osoby
      >registrované k dani z jiného členského státu. Na kterém řádku v
      >daňovém přiznání musím tento pronájem uvést, zda se
      >jedná o pořízení zboží nebo přijetí služby § 15.
      >Máme sjednadnou smlouvu na 3. měsíce za pronájem
      >strojního
      >zařízení, myslím si, že se jedná o přijetí služby dle
      >§ 15, řádek 5.
      >Je to tak správně ?
      >Děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).